تخصصی ترین نمایشگاه بین المللی دوربین های دیجیتال، هنر عکاسی و تصویربرداری، صوتی و تصویری  IRAN D.I.F 2015

مرکز نمايشگاه های فرهنگی مصلی تهران

5الی 8 خرداد ماه1394

 

 

با کمال خوشوقتی به آگاهی می رساند تخصصی ترين نمايشگاه صوتی و تصویری که نخستين بار در سال 1383 در کشور ايران شکل گرفت .به زودی جديدترين نوآوری های اين صنعت را برای سیزدهمین سال پیاپی همزمان با اولین همایش سراسری عکاسان و فیلمبرداران ایران به نمایش خواهد گذاشت.

نمايشگاه D.I.F IRAN که در بين ساير نمايشگاهها تخصصی در ايران مقامی را به خود اختصاص داده است، امسال از 5 الی 8 خرداد ماه سال 1394  مصادف با    ( 26-29 May 2015 ) در تهران با حضور واحدهای تولیدی، خدماتی و نمایندگی از کشورهای ایران، و سایر کشورهای دنیا به منظور تحقق آرمانهای انتقال فناوری ديجيتال و گسترش بسترهای توسعه و پيشرفت صنعت عکاسی و تجهیزات سمعی و بصری با پشتیبانی و اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران در شبستان اصلی مرکز نمایشگاه های فرهنگی مصلی تهران برپا خواهد شد.

در این نمایشگاه تخصصی سالانه جدیدترین محصولات صوتی و تصویری، دوربین های دیجیتال عکاسی و فیلمبرداری، ماشین های اداری، قطعات و لوازم دوربین، فیلم و ذخیره های دیجیتالی، نرم افزارها و پردازش عکاسی، لوازم تصویربرداری دیجیتالی، تصویربرداری متحرک، سینمای خانگی، تکنولوژی اسلاید، خدمـات تصویری و انواع پروژکتور و اسکنر،  دوربین های مداربسته و نوت بوک و ... به نمایـش گذارده می شود.

همچنین شرکت کنندگان در این نمایشـگاه می توانند با گروه وسیعی از لوازم سمعی بصری و صوتی و تصویری حرفه ای مانند تجهیزات سینمائی، سیستم های ضبط صدا و تصویربرداری و سیستم های نوردهی، تجهیزات استودیوهای عکاسی، تصویربرداری دیجیتالی، چاپ در قطعات بزرگ، لابراتوارهای ظهور معمولی و مینی لب، پروژکتورهای ویدئوئی، تکنولوژی کنترل و شبکه ، میکس و مونتاژ فیلم و دستگاه های بزرگ چاپ عکس روبرو شوند.

هدف از برگزاری اين نمايشگاه تبادل اطلاعات و آشنايی هرچه بيشتر صاحبان صنايع ، تجار و متخصصين و علاقمندان با آخرين دستاوردهای صوتی و تصویری می باشد.

بازديدکنندگان از اين نمايشگاه و علاقمندان می توانند با دريافت آموزش های علمی و عملی رايگان در کلاسهای آموزش تخصصی عکاسی ، سمينارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی مشارکت نموده و از برنامه های جنبی اين نمايشگاه شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمير و سرويس رايگان انواع دوربين عکاسی و تصويربرداری بهره مند گردند .

این نمایشگاه در چهارچوب نمایش آخرین تکنولوژی و همزمان در قالب دو نمایشگاه عکس تحت عنوان « گالری دیداری دیجیتالی » در مرکز بزرگ نمایشگاهی مصلا کارهای منتخب در زمینه « عکاسی هدفمند » نمایش داده خواهد شد.

 برای دیدار از نمایشگاه ویژه متخصصین از ساعت 12 الی 14 و بازدید ویژه عموم از ساعت 14 الی 20 در نظر گرفته شده است.